O nas

„ Rzeczy niemożliwe realizujemy od ręki. Cuda zajmują nam trochę więcej czasu…”

Nasza historia zaczęła się w grudniu 1990r.

Pomysł utworzenia kwiaciarni zrodził się z zamiłowania i pasji do roślin, kwiatów i ogrodu. I tak trwa do dzisiaj.

Poprzez szeroką sieć stałych, sprawdzonych dostawców dbamy o to, aby zawsze były jak najwyższego gatunku, a bogaty asortyment zapewniamy szukając kontrahentów w całym kraju i poza jego granicami.

Realizujemy wszelkie zamówienia w zakresie szeroko pojętej florystyki:

Bukiety i kompozycje, kosze, ogrody w szkle, flower box-y dekoracje ślubne,  dekoracje pogrzebowe. Mamy w ofercie duży wybór kwiatów doniczkowych, donic, także tych specjalnych do biur i wymagających pomieszczeń – marki Lechuza i Lamela.

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Wykwalifikowany, sprawnie działający zespół zawsze posłuży pomocą w dokonaniu stosownego wyboru. Swoje doświadczenie poszerzamy systematycznie na odpowiednich szkoleniach. Aktywnie uczestniczymy w pokazach mody ślubnej, prowadzimy warsztaty florystyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmieniającej się rzeczywistości poszerzamy swoją ofertę o coraz to nowe usługi.

Staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu naszego miasta

Wspieramy akcje charytatywne, współpracujemy z wolontariatem Urzędu Miasta Płocka, jesteśmy partnerem i wiernym kibicem SPR Wisła Płock . Jest nam niezmiernie miło, że już od kilku lat  przygotowujemy  oprawę florystyczną dla Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych  organizowanego przez Stowarzyszenie De Facto. Nasze dekorację wielokrotnie uświetniały ważne dla miasta i lokalnych firm uroczystości. Dziękujemy za zaufanie!

Kim jesteśmy?

Rafał

Właściciel, Szef Wszystkich Szefów 😊.  Jak On to ogarnia, nie wie nikt. Potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji, Zawsze opanowany i zaangażowany bez granic. Zrealizuje każde zamówienie , chociażby miał sprowadzić kwiaty z końca świata 😊. Zna firmę od podszewki, tworzył ją, budował i rozwija cały czas. Prywatnie – zakochany z wzajemnością od ponad dwudziestu lat, ojciec czwórki dzieciaków, pasjonat ogrodu i samochodów.

Magdalena

Dyplomowana florystka. Choć pracuje w ukryciu, to co wychodzi z jej rąk na światło dzienne, to prawdziwe cudeńka. Specjalistka od Ślubu, biżuterii, wszelkich drobiazgów😊 i florystyki pogrzebowej. Cierpliwa jak nikt. Mama czwórki dzieci, zapatrzona w męża, towarzyszy mu od ćwierć wieku 😊.

Jadwiga

Doświadczona, pracuje w firmie od wielu lat, zdecydowana i konkretna. Żaden klient jej nie straszny 😊 a każdy bukiet dopracowany w szczegółach. Specjalistka od pielęgnacji roślin doniczkowych . Pasjonatka sportu i fotografii.

Małgorzata

Kiedyś była i znowu wróciła 😊. Mistrzyni celnej riposty. Nawiąże kontakt z każdym . Zawsze uśmiechnięta i kontaktowa, potrafi sprzedać wszystko 😊. Jak już ją wypuszczamy z pracy, znika w tajemniczym świecie książek.

Agnieszka

Młoda i kreatywna. Nie boi się wyzwań. Potrafi zrobić kompozycję nawet w butelce 😊. Lubi się bawić kolorami. Po pracy w zasadzie można ją znaleźć tylko w ogrodzie, z którego czasami znosi nam takie tam różne różności.

I tak sobie pracujemy razem dla Was.

Duże Rodziny mają u nas przywileje😊. Z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny i Płocką Kartą Familijną dostaniecie 10 % rabatu na cały asortyment.

Cenimy i szanujemy również Stałych Klientów. Mogą liczyć na naszą przychylność 😊.

Każdy z Was jest mile widziany!

Zapraszamy.

Poznaj naszą kwiaciarnię