O nas

Kwiaciarnia Egzotyka jest firmą rodzinną powstałą z pasji i zamiłowania do kwiatów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykształcenie ogrodnicze, florystyczne i ekonomiczne.

Działamy na rynku od grudnia 1990r.

Poprzez szeroką sieć stałych, sprawdzonych dostawców dbamy o to, aby zawsze były jak najwyższego gatunku, a bogaty asortyment zapewniamy szukając kontrahentów w całym kraju i poza jego granicami. Zaufało nam wiele firm lokalnych i nie tylko. Wielu naszych klientów współpracuje z nami od lat. Nie zapominają o nas nawet, gdy zmieniają miejsce zamieszkania. Polecają nasze usługi swoim dzieciom, rodzinie i znajomym.

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie

Wykwalifikowany, sprawnie działający zespół zawsze posłuży pomocą w dokonaniu stosownego wyboru. Swoje doświadczenie poszerzamy systematycznie na odpowiednich szkoleniach. Aktywnie uczestniczymy w pokazach mody ślubnej, prowadzimy warsztaty florystyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmieniającej się rzeczywistości poszerzamy swoją ofertę o coraz to nowe usługi.

Staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu naszego miasta

Wspieramy akcje charytatywne, współpracujemy z wolontariatem Urzędu Miasta Płocka, jesteśmy partnerem i wiernym kibicem SPR Wisła Płock . Jest nam niezmiernie miło, że już od kilku lat  przygotowujemy  oprawę florystyczną dla Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych  organizowanego przez Stowarzyszenie De Facto. Nasze dekorację wielokrotnie uświetniały ważne dla miasta i lokalnych firm uroczystości. Dziękujemy za zaufanie!

Wspieramy także duże rodziny…..bo sami coś o tym wiemy…:). Płocka Karta Familijna oraz ogólnopolska Karta Dużej Rodziny gwarantuje 10% rabat na cały asortyment.

Cenimy i doceniamy także stałych klientów .

Poznaj naszą kwiaciarnię