O nas

onas1
Witamy Państwa na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą. Kwiaciarnia Egzotyka jest firmą rodzinną powstałą z pasji i zamiłowania do kwiatów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykształcenie ogrodnicze, florystyczne i ekonomiczne.


Działamy na rynku od grudnia 1990r. Poprzez szeroką sieć stałych, sprawdzonych dostawców dbamy o to, aby zawsze były jak najwyższego gatunku, a bogaty asortyment zapewniamy szukając kontrahentów w całym kraju i poza jego granicami. 
Zaufało nam wiele firm lokalnych i nie tylko…. Wielu naszych klientów współpracuje z nami od lat. Nie zapominają o nas nawet, gdy zmieniają miejsce zamieszkania. Polecają nasze usługi swoim dzieciom, rodzinie i znajomym. Dziękujemy!

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a wykwalifikowany, onas2sprawnie działający zespół zawsze posłuży pomocą w dokonaniu stosownego wyboru.

Swoje doświadczenie poszerzamy systematycznie na odpowiednich szkoleniach. Aktywnie uczestniczymy w pokazach mody ślubnej, prowadzimy warsztaty florystyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmieniającej się rzeczywistości poszerzamy swoją ofertę o coraz to nowe usługi.

Staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu naszego miasta – wspieramy akcje charytatywne, współpracujemy z wolontariatem Urzędu Miasta Płocka, jesteśmy partnerem i wiernym kibicem SPR Wisła Płock oraz członkiem programu Orlen Medica. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy przygotować oprawę florystyczną dla III Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych 2013 organizowanego przez Stowarzyszenie De Facto. Nasze dekorację wielokrotnie uświetniały ważne dla miasta i lokalnych firm uroczystości. Dziękujemy za zaufanie!

Oferujemy:

• florystykę i doradztwo ślubne,
• florystykę żałobną,
• okolicznościowe kompozycje na różne okazje, kosze kwiatowe i bukiety,
• drobną florystykę dekoracyjną,
• projektowanie i wystrój wnętrz kwiatami doniczkowymi i ciętymi, a także kompozycjami sztucznymi,
• wystrój witryn sklepowych,
• bogaty asortyment upominków i prezentów.

Kwiaty , kompozycje i upominki dostarczamy pod wskazany adres GRATIS.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty

w godz. od 8.00 do 19.00.